MAX-FILM

MAX-FILM

Poznaj Nas 

O nas

Jesteśmy Na Rynku Od Ponad 30 Lat 🙂

Oferujemy nie tylko usługę, ale i całą otoczkę z nią związana. Od dobrej rady po pomoc w podpisywaniu umów.

Firma MAX-FILM specjalizuje się w profesjonalnym tworzeniu reportaży wideo i foto sprzętem wysokiej klasy. Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się filmowaniem wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości, a w szczególności wesel, komunii świętych, chrztów, studniówek, urodzin itp.

Posiadamy także ukończony kurs: – z zakresu fotografowania – Filmowania podczas celebracji Liturgii, przeprowadzony przez Diecezjalną Komisję Liturgiczną . – Ukończone Warsztaty i Ćwiczenia Praktyczne z Kamerą oraz montaż W Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy Naszym.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę wideo począwszy od filmowania, poprzez profesjonalny montaż cyfrowy, a skończywszy na wykonaniu kopii nagrania na wybranym przez Klienta nośniku danych. Zdajemy sobie sprawę, że dzień ślubu dla wielu Młodych Par jest dniem wyjątkowym, pełnym wrażeń i niezapomnianych chwil. Dążąc zatem do jak najwyższego poziomu satysfakcji ze świadczonych przez nas usług, każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie.

01

Doświadczenie

Od 1990 roku zajmujemy się świadczeniem usług FOTO-VIDEO. Cenne doświadczenie pozwala nam zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia.

02

Wiedza

Z doświadczeniem idzie wiedza, którą chętnie wykorzystujemy w realizacjach. Częste szkolenia i kursy pozwalają nam być coraz lepszymi.

03

Kreatywność

Tworzymy i wyprzedzamy trendy. Kreatywność zaczyna się już w trakcie realizacji zdjęć, nie tylko w post produkcji.

“Fo­tog­ra­fia - ułamek se­kun­dy, który może trwać wiecznie.”

Historia

Rok 1990

Firma MAX-FILM  założona w 1990 roku przez Annę i Adama Gierasimiuk.

Początkowo główną specjalizacją było wyłącznie Wideofimowanie uroczystości weselnych.  W 1993 roku  do swoich usług dołączyliśmy fotografię. 

Z czasem zbierania doświadczenia i rozwojem firmy, otworzyliśmy swój pierwszy salon ślubny. 

Rok 2000

W latach 2000 byliśmy już dobrze rozpoznawalną firmą na terenach Siemiatycze-Białystok. Zrzeszaliśmy ponad 80 różnych firm związanych z usługami weselnymi, począwszy od zespołów muzycznych, DJ, kierowców, limuzyn, wypożyczalni aut, dekoratorów, kwiaciarni, florystów, krawcowych, skrzypków, akordeonistów i wielu innych. 

Stworzyliśmy dzięki naszej wiedzy potężną bazę informacji ułatwiających Młodym Parom szukanie usług i organizację wesela.

Pomożemy Ci na każdym kroku

Nasze doświadczenie i wiedza pomogą Ci zorganizować wesele. Nie krępuj się i napisz do nas. Pomagamy i organizujemy od ponad 30 lat 🙂